Onze familiestambomen
Bertha HAHN
1. Bertha HAHN Bertha — Omer VERSTRAETE. Omer (zoon van VERSTRAETE en DE BRAUWER) geboren 24 okt 1911, Oostrozebeke; overleden 9 nov 2011, Waregem; begraven 19 nov 2011, Desselgem. [Gezinsblad]
Kinderen:
Generatie: 2
2. Marc VERSTRAETE (1.Bertha1) Marc — Lydie DEREUMAUX. [Gezinsblad]
Kinderen:
3. Christiane VERSTRAETE (1.Bertha1) Christiane — Lieven DECLERCK. [Gezinsblad]
Kinderen:
4. Lutgarde VERSTRAETE (1.Bertha1) Lutgarde — Jacques DESPRIET. (zoon van (Geheimhouding) en (Geheimhouding)) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 9. Blanca DESPRIET
- 10. Bruno DESPRIET
Generatie: 3
5. Claude VERSTRAETE (2.Marc2, 1.Bertha1) Claude — Nathalie VANDOORNE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 11. Laurence VERSTRAETE
- 12. Gilles VERSTRAETE
6. Renaat DECLERCK (3.Christiane2, 1.Bertha1) Renaat — Catherine VERMAUT. (dochter van Roland Aloys Emericus VERMAUT en Erna Maria Rosa TANGHE) [Gezinsblad]
Kinderen:
7. Fredrika DECLERCK (3.Christiane2, 1.Bertha1) Fredrika — Johan ROGIERS. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 15. Alexander ROGIERS
- 16. Pauline ROGIERS
- 17. Juliette ROGIERS
8. Stefaan DECLERCK (3.Christiane2, 1.Bertha1) Stefaan — Sabine BOUCKAERT. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 18. Cedric DECLERCK
- 19. Sophie DECLERCK
9. Blanca DESPRIET (4.Lutgarde2, 1.Bertha1) Blanca — Gregory BRASSEUR. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 20. Hélène BRASSEUR
- 21. Mathieu BRASSEUR
10. Bruno DESPRIET (4.Lutgarde2, 1.Bertha1) Bruno — Annelies CASTELEIN. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 22. Benoit DESPRIET
- 23. Alexander DESPRIET
Generatie: 4
11. Laurence VERSTRAETE (5.Claude3, 2.Marc2, 1.Bertha1) 12. Gilles VERSTRAETE (5.Claude3, 2.Marc2, 1.Bertha1) 13. Frédérique DECLERCK (6.Renaat3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 14. Emmanuelle DECLERCK (6.Renaat3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 15. Alexander ROGIERS (7.Fredrika3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 16. Pauline ROGIERS (7.Fredrika3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 17. Juliette ROGIERS (7.Fredrika3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 18. Cedric DECLERCK (8.Stefaan3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 19. Sophie DECLERCK (8.Stefaan3, 3.Christiane2, 1.Bertha1) 20. Hélène BRASSEUR (9.Blanca3, 4.Lutgarde2, 1.Bertha1) 21. Mathieu BRASSEUR (9.Blanca3, 4.Lutgarde2, 1.Bertha1) 22. Benoit DESPRIET (10.Bruno3, 4.Lutgarde2, 1.Bertha1) 23. Alexander DESPRIET (10.Bruno3, 4.Lutgarde2, 1.Bertha1)