Onze familiestambomen
Cyrille SPELEERS
1891 - 1971 (80 jaar)
Generatie: 1
Generatie: 2
Generatie: 3
Generatie: 4
1. Cyrille SPELEERS geboren 13 mrt 1891, Wortegem; overleden 10 jun 1971, Roubaix (59, F). Cyrille trouwt Anna Maria CALLENS 26 jan 1923, Anzegem. Anna (dochter van Alouïsius Theophilus CALLENS en Maria Justine TYTGAT) geboren 23 jun 1894, Waregem; overleden 14 nov 1968, Roubaix (59, F). [Gezinsblad]
Kinderen:
Generatie: 2
2. Georges SPELEERS (1.Cyrille1) Georges trouwt Gilberte VANWYMEERSCH [Gezinsblad]
Kinderen:
- 5. Jean Claude SPELEERS geboren 21 mrt 1947, Sailly-lez-Lannoy (59, F); overleden 13 sep 1947, Sailly-lez-Lannoy (59, F).
- 6. Philippe SPELEERS
3. Denise SPELEERS (1.Cyrille1) Denise — Jean CONSTANT. [Gezinsblad]
Kinderen:
4. Paulette SPELEERS (1.Cyrille1) Paulette trouwt Jules SOENENS [Gezinsblad]
Kinderen:
- 10. Michel SOENENS
Generatie: 3
5. Jean Claude SPELEERS (2.Georges2, 1.Cyrille1) geboren 21 mrt 1947, Sailly-lez-Lannoy (59, F); overleden 13 sep 1947, Sailly-lez-Lannoy (59, F). 6. Philippe SPELEERS (2.Georges2, 1.Cyrille1) Philippe trouwt Chantal JOVENNE [Gezinsblad]
Kinderen:
- 11. Emilie SPELEERS
- 12. Florieu SPELEERS
7. Veronique CONSTANT (3.Denise2, 1.Cyrille1) Veronique — Thierry ROCQ. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 13. Marie ROCQ
- 14. Camille ROCQ
8. Christine CONSTANT (3.Denise2, 1.Cyrille1) Christine — Lionnel PONCET. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 15. Ines PONCET
- 16. Vianney PONCET
9. Jean Pierre CONSTANT (3.Denise2, 1.Cyrille1) Jean — Marie Chantal LUCA. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 17. Capucine LUCA
- 18. Alice LUCA
10. Michel SOENENS (4.Paulette2, 1.Cyrille1) Michel trouwt Marie France LEMAIRE [Gezinsblad]
Kinderen:
- 19. Sophie SOENENS
- 20. Jonathan SOENENS
- 21. Jordan SOENENS
Generatie: 4
11. Emilie SPELEERS (6.Philippe3, 2.Georges2, 1.Cyrille1) 12. Florieu SPELEERS (6.Philippe3, 2.Georges2, 1.Cyrille1) 13. Marie ROCQ (7.Veronique3, 3.Denise2, 1.Cyrille1) 14. Camille ROCQ (7.Veronique3, 3.Denise2, 1.Cyrille1) 15. Ines PONCET (8.Christine3, 3.Denise2, 1.Cyrille1) 16. Vianney PONCET (8.Christine3, 3.Denise2, 1.Cyrille1) 17. Capucine LUCA (9.Jean3, 3.Denise2, 1.Cyrille1) 18. Alice LUCA (9.Jean3, 3.Denise2, 1.Cyrille1) 19. Sophie SOENENS (10.Michel3, 4.Paulette2, 1.Cyrille1) 20. Jonathan SOENENS (10.Michel3, 4.Paulette2, 1.Cyrille1) 21. Jordan SOENENS (10.Michel3, 4.Paulette2, 1.Cyrille1)