Onze familiestambomen
Laurent Leopold Fideel DERMAUT
1916 - 2004 (88 jaar)1. Laurent Leopold Fideel DERMAUT geboren 24 mrt 1916, Zwevegem; overleden 8 mei 2004, Deinze. Aantekeningen:
° akte 22 sectie B, salembierstraat Zwevegem
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CSKH-HJQQ?i=7&cat=1481861
Zie bidprentje: http://www.uitvaartraad.be/detailFamiliebericht.asp?id=7360Laurent trouwt Maria Anna Octavia DE STOOP 24 feb 1948, Wortegem. Maria (dochter van Remy DE STOOP en Alice Emma Charlotte SCHEPENS) geboren 11 feb 1920, Wortegem; overleden 7 jan 2003, Ingooigem. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 2. Annie DERMAUT
- 3. Géron DERMAUT geboren 11 sep 1951, Ingooigem; overleden 24 dec 1952, Kortrijk.
- 4. Jordaan DERMAUT
- 5. Jozef DERMAUT
- 6. Lieve DERMAUT
Generatie: 2
2. Annie DERMAUT (1.Laurent1) Annie trouwt Noël DELBEKE (zoon van Leon André Antoine Amand DELBEKE en Agnes VANDEMEULEBROECKE) [Gezinsblad]
Kinderen:
3. Géron DERMAUT (1.Laurent1) geboren 11 sep 1951, Ingooigem; overleden 24 dec 1952, Kortrijk. 4. Jordaan DERMAUT (1.Laurent1) Jordaan trouwt Maria DE POURCQ (dochter van Urbain DE POURCQ en Clara DERUDDER) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 10. Ivo DERMAUT
- 11. Aline DERMAUT
- 12. Celestine DERMAUT
5. Jozef DERMAUT (1.Laurent1) Jozef trouwt Marianne DEMEULEMEESTER (dochter van Adolf Joseph DEMEULEMEESTER en Paula DEBEURME) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 13. Wannes DERMAUT
- 14. Marieke DERMAUT
- 15. (Geheimhouding)
- 16. David DERMAUT
6. Lieve DERMAUT (1.Laurent1) Lieve trouwt Ignace Godfried Joseph DE MARÉ (zoon van Roger Joseph Camille DE MARÉ en Rachel Ivonna Gerarda VANDEWAETERE) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 17. Arnout DE MARÉ
- 18. Annelies DE MARÉ
- 19. Bavo DE MARÉ
Generatie: 3
7. Alexander DELBEKE (2.Annie2, 1.Laurent1) Alexander — Audrey COLETTE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 20. Clémence DELBEKE
- 21. Victor DELBEKE
8. Michaël DELBEKE (2.Annie2, 1.Laurent1) Michaël trouwt Annelies LATEUR [Gezinsblad]
Kinderen:
- 22. Hanne DELBEKE
- 23. Amber DELBEKE
9. Ludwine DELBEKE (2.Annie2, 1.Laurent1) Ludwine trouwt Dirk VANNESTE [Gezinsblad]
Kinderen:
- 24. Kato VANNESTE
- 25. Elias VANNESTE
- 26. Nand VANNESTE
10. Ivo DERMAUT (4.Jordaan2, 1.Laurent1) Ivo trouwt Nathalie CAP (dochter van Jerôme CAP en Ria TILLEMAN) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 27. Kobe DERMAUT
- 28. Andres DERMAUT
- 29. Flore DERMAUT
- 30. Mathijs DERMAUT
11. Aline DERMAUT (4.Jordaan2, 1.Laurent1) 12. Celestine DERMAUT (4.Jordaan2, 1.Laurent1) Celestine trouwt Dieter Roby VANDEPUTTE [Gezinsblad]
Kinderen:
13. Wannes DERMAUT (5.Jozef2, 1.Laurent1) Wannes — Anneline DEVOLDER. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 32. Laurent DERMAUT
- 33. Julot DERMAUT
- 34. Otisse DERMAUT
14. Marieke DERMAUT (5.Jozef2, 1.Laurent1) Marieke trouwt Pedro D’HAESE (zoon van Jean-Claude D’HAESE en Christine DEMERIE) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 35. Elias D’HAESE
- 36. Florian D’HAESE
- 37. Kamiel D’HAESE
15. (Geheimhouding) (5.Jozef2, 1.Laurent1) 16. David DERMAUT (5.Jozef2, 1.Laurent1) David trouwt Delphine BOUCKAERT [Gezinsblad]
Kinderen:
- 38. Géron DERMAUT
- 39. Maurice DERMAUT
17. Arnout DE MARÉ (6.Lieve2, 1.Laurent1) Arnout — Sofie GOEMINNE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 40. Elise DE MARÉ
- 41. Rozanne DE MARÉ
18. Annelies DE MARÉ (6.Lieve2, 1.Laurent1) Annelies trouwt Emile REDANT [Gezinsblad]
Kinderen:
- 42. Anna REDANT
- 43. Hector REDANT
19. Bavo DE MARÉ (6.Lieve2, 1.Laurent1) Bavo — Ruthe SCHOUTETENS. [Gezinsblad]
Generatie: 4
20. Clémence DELBEKE (7.Alexander3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 21. Victor DELBEKE (7.Alexander3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 22. Hanne DELBEKE (8.Michaël3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 23. Amber DELBEKE (8.Michaël3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 24. Kato VANNESTE (9.Ludwine3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 25. Elias VANNESTE (9.Ludwine3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 26. Nand VANNESTE (9.Ludwine3, 2.Annie2, 1.Laurent1) 27. Kobe DERMAUT (10.Ivo3, 4.Jordaan2, 1.Laurent1) 28. Andres DERMAUT (10.Ivo3, 4.Jordaan2, 1.Laurent1) 29. Flore DERMAUT (10.Ivo3, 4.Jordaan2, 1.Laurent1) 30. Mathijs DERMAUT (10.Ivo3, 4.Jordaan2, 1.Laurent1) 31. Arthur VANDEPUTTE (12.Celestine3, 4.Jordaan2, 1.Laurent1) 32. Laurent DERMAUT (13.Wannes3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 33. Julot DERMAUT (13.Wannes3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 34. Otisse DERMAUT (13.Wannes3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 35. Elias D’HAESE (14.Marieke3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 36. Florian D’HAESE (14.Marieke3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 37. Kamiel D’HAESE (14.Marieke3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 38. Géron DERMAUT (16.David3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 39. Maurice DERMAUT (16.David3, 5.Jozef2, 1.Laurent1) 40. Elise DE MARÉ (17.Arnout3, 6.Lieve2, 1.Laurent1) 41. Rozanne DE MARÉ (17.Arnout3, 6.Lieve2, 1.Laurent1) 42. Anna REDANT (18.Annelies3, 6.Lieve2, 1.Laurent1) 43. Hector REDANT (18.Annelies3, 6.Lieve2, 1.Laurent1)