Onze familiestambomen
Roger Joseph Camille DE MARÉ
1. Roger Joseph Camille DE MARÉ Roger — Rachel Ivonna Gerarda VANDEWAETERE. (dochter van Victor VANDEWAETERE en Margaretha MESURE) [Gezinsblad]
Kinderen:
Generatie: 2
2. Marie Rose DE MARÉ (1.Roger1) Marie — Frans DEVROE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 7. Els DEVROE
- 8. Mieke DEVROE
3. Paul DE MARÉ (1.Roger1) Paul — Claudine VANDENBUSSCHE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 9. Peter DE MARÉ
- 10. Bert DE MARÉ
- 11. Marieke DE MARÉ
4. Ignace Godfried Joseph DE MARÉ (1.Roger1) Ignace trouwt Lieve DERMAUT (dochter van Laurent Leopold Fideel DERMAUT en Maria Anna Octavia DE STOOP) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 12. Arnout DE MARÉ
- 13. Annelies DE MARÉ
- 14. Bavo DE MARÉ
5. Rita DE MARÉ (1.Roger1) Rita — Mark MAES. [Gezinsblad]
6. Annemieke Godelieve DE MARÉ (1.Roger1) Annemieke trouwt Raphaël DERMAUT (zoon van Jordaan Emiel Laurent DERMAUT en Marie-José Alphonsine DESMET) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 15. Elien DERMAUT
- 16. Tom DERMAUT
Generatie: 3
7. Els DEVROE (2.Marie2, 1.Roger1) 8. Mieke DEVROE (2.Marie2, 1.Roger1) 9. Peter DE MARÉ (3.Paul2, 1.Roger1) 10. Bert DE MARÉ (3.Paul2, 1.Roger1) 11. Marieke DE MARÉ (3.Paul2, 1.Roger1) 12. Arnout DE MARÉ (4.Ignace2, 1.Roger1) Arnout — Sofie GOEMINNE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 17. Elise DE MARÉ
- 18. Rozanne DE MARÉ
13. Annelies DE MARÉ (4.Ignace2, 1.Roger1) Annelies trouwt Emile REDANT [Gezinsblad]
Kinderen:
- 19. Anna REDANT
- 20. Hector REDANT
14. Bavo DE MARÉ (4.Ignace2, 1.Roger1) Bavo — Ruthe SCHOUTETENS. [Gezinsblad]
15. Elien DERMAUT (6.Annemieke2, 1.Roger1) Elien trouwt Jeroen VANDERSTRAETEN [Gezinsblad]
Kinderen:
Elien — Cédric LEROY. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 22. Mats LEROY
16. Tom DERMAUT (6.Annemieke2, 1.Roger1) Tom trouwt Mariska LEUTENEZ (dochter van Jean Marie LEUTENEZ en Sabine DE REUSE) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 23. Jari DERMAUT
- 24. Tibo DERMAUT
Generatie: 4
17. Elise DE MARÉ (12.Arnout3, 4.Ignace2, 1.Roger1) 18. Rozanne DE MARÉ (12.Arnout3, 4.Ignace2, 1.Roger1) 19. Anna REDANT (13.Annelies3, 4.Ignace2, 1.Roger1) 20. Hector REDANT (13.Annelies3, 4.Ignace2, 1.Roger1) 21. Lentel VANDERSTRAETEN (15.Elien3, 6.Annemieke2, 1.Roger1) 22. Mats LEROY (15.Elien3, 6.Annemieke2, 1.Roger1) 23. Jari DERMAUT (16.Tom3, 6.Annemieke2, 1.Roger1) 24. Tibo DERMAUT (16.Tom3, 6.Annemieke2, 1.Roger1)