Onze familiestambomen
LECOUTRE
Generatie: 1
Generatie: 2
Generatie: 3
Generatie: 4
1. LECOUTRE — ANDRIEU. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 2. Adelina ANDRIEU geboren ± 1926; overleden 17 dec 2018, Rang-du-Fliers (62, F).
Generatie: 2
2. Adelina ANDRIEU (1.1) geboren ± 1926; overleden 17 dec 2018, Rang-du-Fliers (62, F). Adelina — Ernest BEN. (zoon van BEN en DELATTRE) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 3. Thérèse-Marie BEN
- 4. Marie-Yvonne BEN
- 5. Francois BEN
- 6. Philippe BEN
- 7. Benoit BEN
- 8. Bénédicte BEN
Generatie: 3
3. Thérèse-Marie BEN (2.Adelina2, 1.1) Thérèse-Marie — Christian LECERF. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 9. Hélène LECERF
- 10. Cécile LECERF
- 11. Xavier LECERF
4. Marie-Yvonne BEN (2.Adelina2, 1.1) Marie-Yvonne — Gérard DERMAUT. (zoon van Michel Henri DERMAUT en Jeanette DELMAERE) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 12. Marc DERMAUT
- 13. Maxime DERMAUT
- 14. Anne-Sophie DERMAUT
5. Francois BEN (2.Adelina2, 1.1) Francois — Ghislaine FILETTE. [Gezinsblad]
6. Philippe BEN (2.Adelina2, 1.1) 7. Benoit BEN (2.Adelina2, 1.1) 8. Bénédicte BEN (2.Adelina2, 1.1) Bénédicte — Stephane SOUDAIN. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 15. Gwenaëlle SOUDAIN
- 16. Ylvain SOUDAIN
- 17. Auréliane SOUDAIN
Generatie: 4
9. Hélène LECERF (3.Thérèse-Marie3, 2.Adelina2, 1.1) Hélène — Laurent HOLUIGUE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 18. Pierre HOLUIGUE
- 19. Luc HOLUIGUE
10. Cécile LECERF (3.Thérèse-Marie3, 2.Adelina2, 1.1) Cécile — Damien ROBERT. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 20. Corentin ROBERT
11. Xavier LECERF (3.Thérèse-Marie3, 2.Adelina2, 1.1) Xavier — Stéphanie LARCHER. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 21. Jeanne LECERF
- 22. Ntoine LECERF
- 23. Raphaël LECERF
- 24. Cyprien LECERF
12. Marc DERMAUT (4.Marie-Yvonne3, 2.Adelina2, 1.1) 13. Maxime DERMAUT (4.Marie-Yvonne3, 2.Adelina2, 1.1) Maxime — Leslie DERAMOND. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 25. Gabrielle DERMAUT
- 26. Roxane DERMAUT
14. Anne-Sophie DERMAUT (4.Marie-Yvonne3, 2.Adelina2, 1.1) Anne-Sophie — Vincent WEILL. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 27. Alix WEILL
- 28. Augustin WEILL
15. Gwenaëlle SOUDAIN (8.Bénédicte3, 2.Adelina2, 1.1) 16. Ylvain SOUDAIN (8.Bénédicte3, 2.Adelina2, 1.1) 17. Auréliane SOUDAIN (8.Bénédicte3, 2.Adelina2, 1.1)