Onze familiestambomen
VAN DEN BEGIN
1. VAN DEN BEGIN — VERHASSELT. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 2. Alina Josephina VAN DEN BEGIN geboren 1 nov 1914, Groot-Bijgaarden; overleden 22 feb 1987, Jette; begraven 26 feb 1987, Sint-Martens-Bodegem.
Generatie: 2
2. Alina Josephina VAN DEN BEGIN (1.1) geboren 1 nov 1914, Groot-Bijgaarden; overleden 22 feb 1987, Jette; begraven 26 feb 1987, Sint-Martens-Bodegem. Alina — Frans Rene PERNET. Frans (zoon van PERNET en DE PROFT) geboren ± 1914. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 3. Frans PERNET geboren 25 dec 1943, Sint-Agatha-Berchem; overleden 12 sep 2020, Anderlecht; begraven , Gooik.
- 4. Elise Francine PERNET
- 5. Emilienne PERNET geboren 28 sep 1946, Sint-Agatha-Berchem; overleden 7 okt 2022, Itterbeek; begraven 13 okt 2022, Sint-Martens-Bodegem.
- 6. Angèle PERNET
- 7. Mariette PERNET
- 8. Paula PERNET
- 9. Celine PERNET
- 10. Emiel PERNET
- 11. Jeannine PERNET
- 12. Willy PERNET
Generatie: 3
3. Frans PERNET (2.Alina2, 1.1) geboren 25 dec 1943, Sint-Agatha-Berchem; overleden 12 sep 2020, Anderlecht; begraven , Gooik. Frans — Jeanine DE COSTER. (dochter van DE COSTER en BELLEMANS) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 13. Els PERNET
- 14. Stefaan PERNET
4. Elise Francine PERNET (2.Alina2, 1.1) Elise trouwt Felix Louis Jozef ZELDERLOO (zoon van Gerardus Josephus ZELDERLOO en Josephina Irena CLAES) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 15. Carine ZELDERLOO
- 16. Ronny ZELDERLOO
- 17. Natalie ZELDERLOO
- 18. Ann ZELDERLOO
5. Emilienne PERNET (2.Alina2, 1.1) geboren 28 sep 1946, Sint-Agatha-Berchem; overleden 7 okt 2022, Itterbeek; begraven 13 okt 2022, Sint-Martens-Bodegem. Emilienne — Gilbert LANCKMANS. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 19. Lieve LANCKMANS
- 20. Bart LANCKMANS
- 21. Sabrina LANCKMANS
6. Angèle PERNET (2.Alina2, 1.1) Angèle — Louis SMET. Louis (zoon van SMET en VANDEN DRIESSCHE) geboren 25 mrt 1948, Asse; overleden 8 jun 2022, Zellik; begraven 18 jun 2022, Zellik. [Gezinsblad]
Kinderen:
7. Mariette PERNET (2.Alina2, 1.1) Mariette — Andre CRABBE. (zoon van Corneille CRABBE en Catharina VAN EVERBROECK) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 24. Nadine CRABBE
- 25. Wim CRABBE
8. Paula PERNET (2.Alina2, 1.1) Paula — William VAN SNICK. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 26. Hilde VAN SNICK
- 27. Tamara VAN SNICK
9. Celine PERNET (2.Alina2, 1.1) Celine — Herman DE BOLLE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 28. Pascal DE BOLLE
- 29. Peter DE BOLLE
10. Emiel PERNET (2.Alina2, 1.1) Emiel — Françine VERHAEGEN. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 30. Sofie PERNET
11. Jeannine PERNET (2.Alina2, 1.1) Jeannine — Jean-Pierre SEGERS. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 31. Lina SEGERS
- 32. Cindy SEGERS
12. Willy PERNET (2.Alina2, 1.1) Willy — Frieda DE RIDDER. [Gezinsblad]
Generatie: 4
13. Els PERNET (3.Frans3, 2.Alina2, 1.1) Els — Wim WELLENS. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 33. (Geheimhouding)
- 34. (Geheimhouding)
14. Stefaan PERNET (3.Frans3, 2.Alina2, 1.1) Stefaan — . Onbekend [Gezinsblad]
Kinderen:
- 35. (Geheimhouding)
- 36. (Geheimhouding)
15. Carine ZELDERLOO (4.Elise3, 2.Alina2, 1.1) Carine — Chris TAYMANS. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 37. Zoë TAYMANS
- 38. Nona TAYMANS
- 39. Fé TAYMANS
16. Ronny ZELDERLOO (4.Elise3, 2.Alina2, 1.1) Ronny — Christine VAN HOLDER. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 40. Ines ZELDERLOO
- 41. Zina ZELDERLOO
17. Natalie ZELDERLOO (4.Elise3, 2.Alina2, 1.1) Natalie — Koen HANNAERT. (zoon van (Geheimhouding) en Liliane DE MOOR) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 42. Yorben HANNAERT
- 43. Anke HANNAERT
18. Ann ZELDERLOO (4.Elise3, 2.Alina2, 1.1) Ann — Luc TAYMANS. (zoon van TAYMANS en (Geheimhouding)) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 44. Dana TAYMANS
19. Lieve LANCKMANS (5.Emilienne3, 2.Alina2, 1.1) Lieve — Eric DECONNINCK. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 45. (Geheimhouding)
- 46. (Geheimhouding)
20. Bart LANCKMANS (5.Emilienne3, 2.Alina2, 1.1) Bart — Brenda LUYPAERT. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 47. (Geheimhouding)
21. Sabrina LANCKMANS (5.Emilienne3, 2.Alina2, 1.1) Sabrina — . Onbekend [Gezinsblad]
Kinderen:
- 48. (Geheimhouding)
22. Anja SMET (6.Angèle3, 2.Alina2, 1.1) Anja — Jurgen VAN RAMPELBERG. [Gezinsblad]
23. Dirk SMET (6.Angèle3, 2.Alina2, 1.1) Dirk — Veerle MERTENS. [Gezinsblad]
24. Nadine CRABBE (7.Mariette3, 2.Alina2, 1.1) 25. Wim CRABBE (7.Mariette3, 2.Alina2, 1.1) 26. Hilde VAN SNICK (8.Paula3, 2.Alina2, 1.1) 27. Tamara VAN SNICK (8.Paula3, 2.Alina2, 1.1) 28. Pascal DE BOLLE (9.Celine3, 2.Alina2, 1.1) 29. Peter DE BOLLE (9.Celine3, 2.Alina2, 1.1) 30. Sofie PERNET (10.Emiel3, 2.Alina2, 1.1) 31. Lina SEGERS (11.Jeannine3, 2.Alina2, 1.1) 32. Cindy SEGERS (11.Jeannine3, 2.Alina2, 1.1)